Tworzę przestrzeń
do twórczego działania
dla
.

Stawiam na tworzenie pozytywnych doświadczeń edukacyjnych online i offline.

Nigdy w dziejach ludzkości, dostęp do wiedzy nie był tak łatwy, jak dziś. Fascynują mnie związki między edukacją, a technologią.

  • Jak wykorzystywać aplikacje i narzędzia webowe, aby angażować pracowników, studentów i uczestników konferencji w czasach social learning?
  • Jak bezpiecznie korzystać z dostępnych rozwiązań?
  • Jak rozwijać kreatywność dzięki możliwościom, jakie dają aplikacje mobilne?

Nazywam się Noemi Gryczko i jestem menedżerką, doradcą i autorką. Od ponad 4 lat pracuję skąd chcę, czego blaski i cienie opisuję na blogu. Nowy świat pracy wymaga innego zestawu umiejętności i innej filozofii działania opartej na zaufaniu i współpracy zespołów rozproszonych. Paradoksalnie, im więcej technologii w naszym życiu, tym większe znaczenie mają human skills. Dlatego angażuję się w ambitne projekty edukacyjne, które przynoszą uczestnikom rzeczywistą wartość: budują ich kompetencje, inspirują do samodzielnych poszukiwań czy wzmacniają wiarę w siebie. Stawiam na tworzenie pozytywnych doświadczeń edukacyjnych online i offline.

Umiem przekuwać wizje w długofalowe rezultaty. Podejmuję się roli project menedżera w przedsięwzięciach wymagających innowacyjnego podejścia. Pracowałam w Programie Narodów Zjednoczonych (UNDP), w programach finansowanych przez Bank Światowy. Współtworzyłam Program Rozwoju Bibliotek – w ramach Global Libraries Fundacji Billa i Melindy Gatesów. Z ramienia brytyjskiej firmy Freeformers realizuję projekt rozwoju kompetencji cyfrowych Facebooka skierowany do 15 tys. młodych ludzi w Polsce. Kwalifikacje do zarządzania dużymi projektami zdobyłam na studiach w Szkole Głównej Handlowej (SGH), wiedzę o mechanizmach społecznych na studiach doktoranckich Instytutu Filozofii i Socjologii PAN, a umiejętność stosowania design thinking do opracowywania najlepszych rozwiązań w San Francisco.

Cieszę się z każdej okazji do dzielenia się praktyczną wiedzą. Prowadzę warsztaty w Inkubatorze Uniwersytetu Warszawskiego, współtworzę Forum Aplikacji Mobilnych i Gier, a także jestem współautorką książki „Biznes w świecie mobile” Warszawa 2018, Poltext.

Skontaktuj się ze mną.

Napisz wiadomość korzystając z formularza obok lub wyślij e-mail na
me@noemigryczko.com

 

Social media:

LinkedIn
Twitter
Facebook